Producent płóz centrujących, manszet, uszczelek i innych elementów sieci wod.-kan.

Biuro sprzedaży: Konstantynów Łódzki, ul.Niesięcin 11

 ;  42 633-49-43 ; 42 630-48-64

AKWEDTUKT MP sp. z o.o. - prywatna firma produkcyjno-handlowa  obecna na rynku instalacyjnym od 1991 r.  poszukuje pracownika  na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKARKI

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki, ul Niesięcin 11 - dojazd autobusem  97B

Zadania

- obsługa  wtryskarek sterowanych komputerowo,
- systematyczne wdrażanie się do wymiany form,
- realizacja zamówień specjalistycznych,
- udział w budowaniu wizerunku firmy  i jej produktów.

Wymagania

- wykształcenie średnie o profilu technicznym,
- uważność, spostrzegawczość, cierpliwość,
- gotowość do dołączenia do  profesjonalnego zespołu zorientowanego na realizację zadań,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze wtryskarek Haitian.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę w rzetelnej i przyjaznej pracownikom  firmie,
- pracę w zespole doświadczonych i koleżeńskich specjalistów,
- premię za realizację zadań, nagrodę roczną za niezawodność,
- pracę na 3 zmiany,
- pracę na 1 zmianę minimum 14 tygodni w roku,
- wolne soboty,
- płatne kodeksowo nadgodziny,
- dofinansowanie  do wypoczynku urlopowego i świątecznego z ZFŚS,
- możliwość  przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych zasadach.

CV prosimy kierować na adres :   lub poprzez formularz zamieszczony poniżej

W CV należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych